Ostravarna

Hasičská 551/52
Ostrava – Hrabůvka

Akce / archív

Svatomartinská husa a vína

Svatomartinská husa a vína

Kromě pochoutek z husy si můžete dopřát i MLADÁ VÍNA - MLADÝ LAHOFER a MLADÁ LAHOFERKA a od neděle i vína SVATOMARTINSKÁ - MÜLLER THURGAU, MUŠKÁT MORAVSKÝ, VELTLÍNSKÉ ČERVENÉ RANÉ, SVATOVAVŘINECKÉ ROSÉ nebo MODRÝ PORTUGAL. Přijďte si k nám pro gastronomický zážitek!


Liga mistrů v Ostravarně U Jubilejní!

Liga mistrů v Ostravarně U Jubilejní!

Už ve středu večer u nás můžete sledovat odvetu Ligy mistrů. Kvalitní fotbal a dobré pivo s něčím k zakousnutí. Co je víc...


Mimořádná změna provozní doby!

Mimořádná změna provozní doby!

V úterý 6.11. máme otevřeno jen do 13 hodin. Od 13 hodin u nás proběhne akce uzavřené společnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás už další den, tedy ve středu, od 10:30. Děkujeme za pochopení.


Svatomartinská husa a vína

Svatomartinská husa a vína

Stejně jako k podzimu patří Martin, tak k Martinovi patří husa. A kde jinde si vychutnat Svatomartinskou husu než právě v Ostravarně U Jubilejní?Již od čtvrtka 8.11.2018 servírujeme svatomartinskou husu společně s mladými víny a od 11.11.2018 s víny Svatomartinskými. Nenechte si tuto gurmánskou událost roku ujít a REZERVUJTE si svůj stůl již nyní. Těší se na Vás tým Ostravarny U Jubilejní. Více zde...
...více informací


Jägermeister komando přináší pořádnou divočinu

Jägermeister komando přináší pořádnou divočinu

Jägermeister komando dorazí v sobotu 3.11.do Ostravarny U Jubilejní. Určeno nejen milovníkům Jägermeistera!


Barvy podzimu

Barvy podzimu

Už od 12.10. si u nás můžete pochutnat na specialitách, vytvořených našimi kuchaři pod vedením šéfkuchaře Honzy Šrámka, z tradičních podzimních surovin. Pochutnat si můžete na takových specialitách jako je DÝŇOVÁ POLÉVKA ochucená praženými dýňovými semínky a kapkou dýňového oleje,STEAK Z VEPŘOVÉ PANENKY se smetanovou omáčkou z čerstvých lišek a s gratinovanými bramborami nebo JELENÍ RAGŮ s bavorskými spätzlemi. Zapíjet jednotlivé chody můžete pivem z naší pestré nabídky. Třeba speciálem ze spilky Grifel. Přejeme dobrou chuť a pohodové chvíle strávené u nás.


Programem nabitý čtvrtek i pátek!

Programem nabitý čtvrtek i pátek!

Již od čtvrtku 20.9. u nás začínáme slavit Dny českého piva! V souvislosti se začátkem oslav narazíme v 18:30 speciál ze spilky pivovaru Ostravar, pivo Grifel. Loňská první várka ukázala, že tento speciál Vám chutná. Po celou dobu oslav můžete k pivu mlsat některou ze specialit, které pro Vás bude připravovat tým kuchyně pod vedením šéfkuchaře Honzy Šrámka. V kuchyni uvaří PIVOVARSKOU GULÁŠOVOU POLÉVKU s mletým hovězím masem, černým pivem a k tomu Rychvaldský chléb, NAŠE POCTIVĚ PEČENÉ OSTRAVARENSKÉ KOLENO s nakládanou zeleninou, křenem, hořčicí a chlebem, POMALU PEČENÁ UZENÁ ŽEBRA s jablečným křenem, kyselým okurkem, nakládanou zeleninou a chlebem nebo GRILOVANOU BAVORSKOU KLOBÁSU s teplým salátem z červeného kysaného zelí a chlebem. Co je víc než pivo a vepřové! Ve čtvrtek taktéž proběhne, tak jako každý čtvrtek, souboj chytrých hlav v Chytrém Kvízu. Pro první tři týmy budou jako vždy připraveny hodnotné ceny. V pátek pak u nás přivítáme první koncert nové sesóny. Václav Fajfr s doprovodem a hlavně se svou heligonkou prostě nemá chybu. Písně z vlastní tvorby, nebo z tvorby některých ostravských bardů dostanou každého! Přijďte se přesvědčit na vlastní uši.


Václav Fajfr v Ostravarně U Jubilejní

Václav Fajfr v Ostravarně U Jubilejní

Při čtení názvu této akce si jistě mnoho z Vás vybavilo podobný titul, který jste slýchávali často v minulosti. Ano, mám na mysli "Karel Gott ve Slaném". Další ročník sezóny koncertů v naší Ostravarně zahájí v pátek 21.9. Václav Fajfr se svým doprovodem a se svou heligonkou. Takže na závěr shrnutí, co na Vás v pátek čeká: skvělá muzika, dobrá nálada, oslavy Dnů českého piva a speciality z vepřového kolena! Co je víc?!


Dny českého piva!

Dny českého piva!

Věříme, že je dobré si alespoň jednou za rok připomenout, že my Češi pivo fakt vařit umíme. A že je naše hospodská kultura krásná. V hospodě to zkrátka žije každý den. Proto u nás budeme od čtvrtku 20.9 až do soboty 29.9. slavit Dny českého piva! Oslavy zahájíme slavnostním naražením speciálu ze spilky - Grifel. A k pivu zakousnout Ostravarenské vepřové koleno, nebo některou z dalších specialit z kolena, které pro Vás speciálně na oslavy připraví naše kuchyně. Co je víc?!


Slavnostně narazíme Speciál ze spilky - Grifel

Slavnostně narazíme Speciál ze spilky - Grifel

Už ve čtvrtek 20.9. u nás slavnostně narazíme Speciál ze spilky. Tentokrát to bude čtrnáctka Grifel. Pro přítomné malé občerstvení zdarma! Neváhejte a přijďte ochutnat! Na zdraví!


Harley Davidson slaví 115 let!

Harley Davidson slaví 115 let!

Při příležitosti 115. výročí značky Harley Davidson a srazu příznivců značky zařazujeme do nabídky speciální menu!


Slavnostní naražení speciálu ze spilky!

Slavnostní naražení speciálu ze spilky!

Už nastávající čtvrtek 21.6.2018 v 18:30 u nás slavnostně narazíme další z řady speciálů ze spilky pivovaru Ostravar. Tak jak napovídá datum, tedy den, kdy začíná léto, půjde o speciál s příznačným názvem Summer! Zveme Vás na ochutnávku nového speciálu, včetně malé pozornosti k zakousnutí.


Už jste ochutnali TULLAMORE DEW CARRIBEAN RUM CASK FINISH?

Už jste ochutnali TULLAMORE DEW CARRIBEAN RUM CASK FINISH?

Pokud ne, tak u nás máte ode dneška jedinečnou příležitost to napravit. A navíc ZDARMA! Pokud si objednáte klasickou Tullamore Dew, dostanete od nás malého panáka Tullamore Dew Carribean Rum Cask Finish! Neváhejte, nabídka je limitovaná!


Mistrovství světa začíná již zítra!

Mistrovství světa začíná již zítra!

A můžete ho pochopitelně sledovat i u nás. Přijďte včas před zápasem českého týmu nebo finálovým utkáním, tipněte si výsledek a vyhrajte plechovky piva na doma. Fanděte s námi!


Petr "Džetro" Ritzka v Ostravarně U Jubilejní

Petr "Džetro" Ritzka v Ostravarně U Jubilejní

Nenechte si ujít v sobotu 19.5.2018 od 19 hodin Džetrův bluesový koncert- Retro Blues, původně bluesové duo se po téměř 10. letech vrací do podoby „one man band“, který tvoří Petr „Džetro“ Ritzka. Od svého založení v roce 2005 má Retro Blues za sebou stovky vystoupení v klubech a na festivalech po celé České republice a Polsku a na kontě 5 CD, vystupování v TV a rádiích. Také rok a půl společného koncertování s Pepou Streichlem. Repertoár tvoří akustické blues s vlastními texty, z nichž některé jsou ve slezském nářečí a nebo se vztahují k místopisu Slezska. Hudební projev, pódiová prezentace a hra na několik nástrojů zároveň navozuje atmosféru 20. – 30. let dvacátého století. Retro Blues přes jednočlenné obsazení zní jako trio.


Velikonoční provozní doba.

Velikonoční provozní doba.

Na Zelený čtvrtek budeme mít otevřeno do 24:00. V pátek a sobotu k nám můžete přijít na oběd už od půl dvanácté a posedět klidně až do zavírací hodiny, která nastane o půlnoci. A v neděli a pondělí otvíráme také v 11:30, ale otevřeno bude jen do 22:00. Přejeme Vám veselé Velikonoce a bohatou pomlázku!


Zelený čtvrtek si zaslouží zelené pivo.

Zelený čtvrtek si zaslouží zelené pivo.

I tento rok pro Vás máme na Zelený čtvrtek zelené pivo, připravené speciálně pro naše podniky Ostravarna U Jubilejní a bary Co kdyby... a CITY CAFE. Na zdraví!


Mimořádná změna provozní doby!

Ve středu 28.3. máme mimořádně otevřeno jen do 15:30. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši příští návštěvu!


Víkend zabíjačkových specialit.

Víkend zabíjačkových specialit.

Už o tomto víkendu 23.-.24.2. si u nás pochutnáte na vepřových specialitách, připravených týmem kuchařů pod vedením šéfkuchaře Jana Šrámka. Dobrou chuť!


Zažijte s námi premiéru!

Zažijte s námi premiéru!

Zveme Vás na premiérový 1.Ostravarenský bál. Přijďte se k nám pobavit a třeba vyhrát i nějakou cenu v tombole. Limitované slosovatelné vstupenky můžete zakoupit již nyní u naší obsluhy. Další informace budou následovat.


První letošní speciál je uvařen!

První letošní speciál je uvařen!

A jmenuje se Rufus. Už ve čtvrtek 18.1. od 18:30 ho u nás premiérově můžete ochutnat při slavnostním naražení!


Taky letos půjdeme na bál.

Taky letos půjdeme na bál.

Byť do 1. Ostravarenského bálu bálu zůstává ještě 5 týdnů, můžete si už tento pátek u nás pořídit část oblečení. Přijďte strávit příjemné páteční chvíle s promotýmem Becherovka!


Šťastné a veselé!

Šťastné a veselé!

Přejeme Vám klidné a veselé prožití vánočních svátků a vše nejlepší do roku 2018. Zároveň děkujeme za Vámi projevenou přízeň a věříme, že se o ni budeme úspěšně ucházet i v budoucnu.


Provozní doba o vánočních svátcích.

Provozní doba o vánočních svátcích.

Na vstupních dveřích již provozní dobu pro letošní Vánoce najdete delší dobu. Takže teď ji vyvěšujeme i sem.


Pivo jen za 30,-Kč!

Pivo jen za 30,-Kč!

Rozšiřujeme nabídku slev pro držitele zákaznických karet. Všichni majitelé naší zákaznické karty mají ode dneška až do konce ledna nejen slevu 5% na alko i nealko nápoje, víkendové menu a jídla z jídelního lístku, ale i 15% slevu na pivo! Vánoce se blíží, my rozdáváme dárky již nyní.


Zákaznické karty Ostravarna U Jubilejní

Zákaznické karty Ostravarna U Jubilejní

A známe vítěze soutěže držitelů zákaznických karet BonVito Ostravarny U Jubilejní. Víkendové menu pro dvě osoby na měsíc prosinec vyhrává karta s číslem PXXG2YXNEPAYY4FFUOTAISO73E. Poukaz bude nachystán od úterka k vyzvednutí obsluhy! Ode dneška mají všichni držitelé zákaznické karty slevu 5% na celý sortiment s výjmkou poledního menu a tabákových výrobků.


Václav Fajfr Acoustrio - sobota 9.12. v 19 hod

Václav Fajfr Acoustrio - sobota 9.12. v 19 hod

Kapela Acustrio je „občasné“ akustické hudební těleso. Václav Fajfr, ostravský písničkář, k sobě přizval tři skvělé muzikanty, absolventy konzervatoře a zároveň i hudební pedagogy a od června roku 2014 začali oficiálně veřejně vystupovat a to ve složení Václav Fajfr – kytara, heligonka, zpěv, Kateřina Žochová – violoncello, Kateřina Bílá – kontrabas, Petr Žoch – perkuse, klarinet, saxofon, flétny, zpěv. Po odchodu kontrabasistky Kateřiny Bílé na mateřskou dovolenou se od prosince 2016 ujal basové sekce zkušený matador Jakub Říčan a tím se Acustrio zase posunulo do trochu jiné basové (kytarové) dimenze. Pokud Kuba nemůže, neboť hraje v hodně projektech, alternuje za něj náš kamarád, Roman Ryška. Acustrio hraje vlastní, autorský repertoár, v úpravě pro basu, flétny a violoncello, převážně ve stylu acustic-folk a přibližný žánr. V prosinci 2015 Acustrio natočilo debutové, autorské CD „Hlavně nemlčet“ ve spolupráci s hudebním nahrávacím studiem soundpoint. v Ostravě. Aranže některých písní si vzal na starost Adam Farana, který na CD zahrál na klavír a „klavírový cimbál“ Ti kteří už Václava Fajfra u nás viděli vědí, že se ale dočkají i dalších vydařených songů se skvělým doprovodem heligonky. Každoročně pořádají se svými hosty benefiční koncerty pro handicapované děti a také pro Mobilní hospic Ondrášek. V současné době vystupuje Václav s kapelou i sólo, nebo s různými muzikanty, např. s Mikem Fojtíkem, nebo kytaristou Petrem Gadulou. Nejvíc ale spolupracuje s Petrem Džetrem Ritzkou z Retro Blues. Kdo nesehnal lístky na Acustrio do Heligonky a chce ho přesto vidět a slyšet, má u nás příležitost. A to zadarmo!


Svatomartinské menu!

Svatomartinské menu!

Pro svatomartinský víkend pro Vás od pátku 10.11. pečeme husy, v sobotu 11.11. pro Vás otevřeme svatomartinská vína a k poslechu i tanci Vám bude hrát cimbálovka Šmykňa.
...více informací


Svatomartinské menu!

Svatomartinské menu!

V sobotu 11. a neděli 12.11. jsme pro Vás připravili Svatomartinské menu. Svatomartinské víno pro Vás otevřeme, tak jako poctiví vinaři, přesně v sobotu 11.11. A k tomu si můžete dopřát do křupava upečenou Svatomartinskou husu a večer strávit při cimbálovce. Nezapomeňte na včasnou rezervaci.


Slavnostní naražení nového speciálu!

Slavnostní naražení nového speciálu!

Již tento čtvrtek jste zváni na slavnostní naražení nového speciálu ze spilky, zimní čtrnáctky Grifel. Speciál pro Vás narazí vrchní sládek pivovaru Ostravar pan Roman Richter. Přijďte ochutnat!


Zvěřinový víkend!

Zvěřinový víkend!

Od soboty 28.10. jsme pro Vás připravili pochoutky ze zvěřiny. Určitě si nenechte ujít!


Mimořádná změna provozní doby!

Mimořádná změna provozní doby!

V pátek 27.10. 2017 mimořádně otevřeno do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.


Naše stravenky!

Naše stravenky!

Nově u nás můžete uplatnit i NAŠE STRAVENKY!


Legendární dědictví

Legendární dědictví

Přijďte na pivo uvařené na počest sládka Trnky. Přijďte ochutnat "Smíchov nefiltrovaný"!


Víkendový oběd zdarma!

Víkendový oběd zdarma!

Akce pro držitele zákaznických karet je vyhodnocena. Jelikož šlo o akci premiérovou, rozhodli jsme se udělit výhry dvě. Víkendové menu pro dva tedy získávají zákaznické karty s čísly CX2OTFZGONKW5L4QCWFBC5N4FH a PXXG2YXNEPAYY4FFUOTAISO73E. Poukazy budou již od zítřka připraveny k vyzvednutí u výčepu. Pro měsíc říjen jsme akce prodloužili. Tedy opět mají držitelé karet tankový nepasterizovaný Ostravar Premium denně v době od 12 do 18 hodin o 10% levnější. Opět za každých třicet piv 0,5l nebo 0,4l obdrží nakládaný hermelín nebo utopence z naší produkce zdarma. A držitel s nejvíce používanou kartou opět získá víkendové menu pro dva v listopadu.


Ostrava na koni!

Ostrava na koni!

Oslavy 120 roků Pivovaru Ostravar pokračují! Patříme k sobě. Ať se hneme kamkoliv, tohle místo, Ostrava, náš kraj, jsou pořád hluboko v nás. Jsme hrdi na svoje kořeny, na místa, na dřinu, která k tomu všemu patří. V Ostravaru vaříme od roku 1897 pivo pořád tradičním způsobem. Jako jeden z mála větších pivovarů necháváme pivo kvasit v otevřených kádích spilky. Už tuto sobotu 7.10. od 19 hodin pokračují oslavy narozeniny i u nás. V době od 19 do 22 hodin vybraná piva za narozeninovou cenu 20,-Kč. Bavit Vás budou hudebníci, stand–up a speciální hudební kvíz o ceny! Přijďte slavit s námi!


Ostrava na koni!

Ostrava na koni!

Oslavte s námi 120 roků Pivovaru Ostravar! Patříme k sobě. Ať se hneme kamkoliv, tohle místo, Ostrava, náš kraj, jsou pořád hluboko v nás. Jsme hrdi na svoje kořeny, na místa, na dřinu, která k tomu všemu patří. V Ostravaru vaříme od roku 1897 pivo pořád tradičním způsobem. Jako jeden z mála větších pivovarů necháváme pivo kvasit v otevřených kádích spilky. Už tuto sobotu 30.9. od 19 hodin začínáme slavit narozeniny i u nás. V době od 19 do 22 hodin vybraná piva za narozeninovou cenu 20,-Kč. Bavit Vás budou hudebníci, stand–up a speciální hudební kvíz o ceny! Přijďte slavit s námi!


Už jsi byl v palírně Tullamore D.E.W?

Už jsi byl v palírně Tullamore D.E.W?

Ne? Už tento víkend máš příležitost návštěvu vyhrát! Startujeme v pátek 15.9.2017


Bluesový večer

Bluesový večer

Po prázdninové koncertové odmlce se do naší/Vaší Ostravarny U Jubilejní vrací sobotní koncerty. Jako první se svou skvělou bluesovou muzikou vystoupí 16.9. Petr "Džetro" Ritzka. Všichni, kteří jeho vystoupení znají, si jistě tento koncert ujít nenechají, a pro ostatní určitě bude příjemným překvapením!


Další ročník kvízu začíná!

Další ročník kvízu začíná!

Již ve čtvrtek 14.9. zahájíme další ročník soubojů chytrých hlav. Přijďte se pobavit od 19 hodin!


Pravidla věrnostního programu (2.strana)

Pravidla věrnostního programu (2.strana)


Pravidla věrnostního programu (1.strana)

Pravidla věrnostního programu (1.strana)


Spouštíme zákaznický věrnostní program!

Spouštíme zákaznický věrnostní program!

První zářijový den pro Vás spustíme věrnostní program. Dojde tak k propojení zákaznického programu našich provozoven Co kdyby...® a CITY CAFE s Ostravarnou U Jubilejní. Všichni naši hosté, kteří se do programu zapojí, můžou po zakoupení zákaznické karty využívat první akci, která je pro Vás připravena. Až do 30.9. bude každý den v době od 12 do 18 hodin cena tankového nepasterizovaného Ostravaru Premium snížena o 10%. Dalším bonusem je, že za každých třicet objednaných piv 0,5l nebo 0,4l získáváte ZDARMA nakládaný hermelín nebo utopence. A navíc zákazník s kartou nejvíce využívanou v září v Ostravarně U Jubilejní obdrží poukaz na víkendové menu pro dvě osoby, který je možno vyčerpat v měsíci říjnu. Sledujte náš web nebo facebook. Další akce pro věrnostní program připravujeme!
...více informací


Víte že...

Víte že...

si u nás můžete vychutnat limitovanou letní edici Mattoni?


Slavíme 1.narozeniny

Slavíme 1.narozeniny

Přijďte s námi oslavit narozeniny 1. Ostravarny, Ostravarny U Jubilejní!


Slavnostní představení letního speciálu

Slavnostní představení letního speciálu

Lehká letní jedenáctka s osvěžující chutí bude u nás naražena 12.července 2017. Přijďte ji zdarma ochutnat! Malé občerstvení pro Vás bude také připraveno.


Lístky zdarma!

Lístky zdarma!

Lístky na Slavnosti, pivo zdarma, karikatura zdarma a k tomu koncert TheRockBand? Tak to je výzva!


V sobotu 17.6.2017 mimořádně zavřeno!

V sobotu 17.6.2017 mimořádně zavřeno!

Tuto sobotu u nás proběhne svatební oslava. Z tohoto důvodu máme pro veřejnost zavřeno. Velice se omlouváme za způsobenou žízeň. Můžete si to vynahradit třeba hned v neděli a to i s živou hudbou. Bližší info následuje! Sledujte náš web a facebook!


Cenový granát!

Cenový granát!

Dočasně jsme pro Vás zlevnili vynikající speciál Staropramen Granát na 25,-Kč! Na zdraví!


Koncert Bowle Band

Koncert Bowle Band

V muzice a sexu je dovoleno vše, pokud to vyhovuje všem zúčastněným. Proto se naší hudbou prolíná Rock, Jazz, Funky, pop … Štěpán Gažík – kytara, Stanislav Kotlár – klávesy, David Savkovič – bicí, Josef Žerdík – basy. V pátek 2.6. od 19 hodin.


HumorOva

HumorOva

Skupina mladých nadšených komiků z Ostravy a okolí již více než dva roky baví diváky po celém Moravskoslezském kraji i mimo jeho hranice. Klasická stand-up komedie je prokládána zábavnými scénkami a skeči ze života na témata závažná i zcela banální. Nás budou bavit 17.května 2017!


Koncert RETRO BLUES

Koncert RETRO BLUES

Již tuto sebotu si můžete poslechnout tuto skvělou muziku!


Retro týden!

Retro týden!

Po oslavách 1.máje se ponese nabídka poledního menu v duchu 70.let.


OSTRAVAINFO!!!

OSTRAVAINFO!!!

Nově nás najdete i na www.ostravainfo.cz!


Na zelený čtvrtek zelené pivo! Veselé Velikonoce!

Na zelený čtvrtek zelené pivo! Veselé Velikonoce!

Dnes pro Vás čepujeme zelené pivo! Přijďte ochutnat to letošní! Přejeme Vám příjemné prožití Velikonočních svátků!


Aprílové menu

Aprílové menu


Jiří Erlebach s kapelou!

Jiří Erlebach s kapelou!

Nenechte si ujít vynikající show v podání Jiřího Erlebacha s jeho kapelou. Excelentní vystoupení dovede nadchnout široké vrstvy posluchačů a to nejen mistrovským houslovým umem, ale i osobitostí vystoupení s rozmanitými hudebními styly. Na jeho vystoupení si můžete připadat jako na koncertě Vanesssy Mae při skladbách A. Vivaldiho – Čtvero ročních období, L. Beethovena - 5. Symfonie - Osudová, J. S. Bacha - Toccata Fuga…, nebo ve filmu Mission Impossible, mystickou náladu získáte při skladbách jako Nocturne, Hymn To Hope… Dále uslyšíte v podání J. Erlebacha nejznámější songy od Toma Jonese, Elvise Presleyho…


Slavíme svátek Svatého Patrika!

Slavíme svátek Svatého Patrika!

Den Svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na počest svatého Patrika, patrona Irska, slavíme i u nás! Získej při oslavách každého třetího panáka whiskey Tullamore Dew ZDARMA!!!


Mimořádná změna provozní doby!

Mimořádná změna provozní doby!

Z provozních důvodů máme všechny naše provozovny v neděli 5.3.2017 uzavřeny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás znovu v pondělí 6.3.


Nejen country večer s kapelou Stíny

Nejen country večer s kapelou Stíny

Hudební večer nejen pro přátele country s kapelou STÍNY z Havířova. Nezapomeňte doma své Stetsony! Přijďte si třeba i zatančit v sobotu 27.2.2017 od 19:00 hodin.


Hospodský kvíz

Hospodský kvíz

Zopakujme skvělou atmosféru předcházejících kol i v kole dalším. Opět budou připraveny hodnotné ceny. Pijte s rozumem. 56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava. Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě! Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy. Co udělat pro to, aby jsi mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej v této události. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě. Startovné za hráče je 40 Kč. Více informací a všechna místa kde se hraje Hospodský kvíz najdeš na www.hospodskykviz.cz a také www.facebook.com/hospodskykviz.cz


Václav Fajfr v Ostravarně U jubilejní

Václav Fajfr v Ostravarně U jubilejní

Takřka přesně po 5 měsících se k nám vrací Václav Fajfr, který se narodil v Ostravě a je ostravák tělem i duší. Ve hře na kytaru je samouk, k heligonce ho přivedl jeho dědeček. Geny asi zapracovaly a hlavně osudové setkání s Jarkem Nohavicou způsobilo, že si Václav koupil svou první heligonku a začal se na ni sám učit. Časem úspěšně započala spolupráce s Pepou Streichlem, proběhla společná vystoupení a Pepa mu také věnoval ke zhudebnění několik svých textů a hlavně mu předal spoustu muzikantských i lidských zkušeností.


Připomínka historie Jubilejní kolonie

Připomínka historie Jubilejní kolonie

18. února 2017 připomene Zkrášlovací spolek JIHAN několika formami minulost Jubilejní kolonie v Hrabůvce. V 14.15 hod. začne od tramvajové zastávky Jubilejní kolonie komentovaná prohlídka kolonie vedená Tomášem Majlišem. Kapacita osob v rámci prohlídky je omezená, místo si zájemci musí rezervovat na tel. č. 605 437 296. Součástí prohlídky bude instalace informační tabule, která připomene historii knihovnictví ve staré Hrabůvce. Na knihovny zavzpomínají i pamětníci. Druhá část akce proběhne v restauraci Ostravarna na Hasičské ulici (vchod z ulice Letecké, poslední blok bývalých učňovských domovů). Budou se zde promítat historické snímky z Jubilejní kolonie a krátký film z roku 1928, na němž je zachyceno slavnostní předání kolonie dělníkům Vítkovických železáren. Fotoprojekci stručně doplní slovem Petr Přendík. Tuto část akce mohou navštívit zájemci bez omezení počtu osob a nutnosti rezervace. Projekce začne v 15.30 hod. Vstup na obě části akce volný.


Potěšte své blízké na Svatého Valentýna!

Potěšte své blízké na Svatého Valentýna!


SLAVNOSTNÍ NARAŽENÍ SPECIÁLU

SLAVNOSTNÍ NARAŽENÍ SPECIÁLU

Středa 1.2. od 19 hodin SLAVNOSTNÍ NARAŽENÍ SPECIÁLU Speciál z Pivovaru Ostravar Černá Barbora bude uveden exkluzivně u nás. Degustaci piva povede Roman Richter, sládek pivovaru. Těšte se na dobré pivo a občerstvení zdarma. Černá Barbora je třináctistupňový speciál uvařený ze 4 sladů, který svůj název dostal po patronce a ochránkyni dvanácti generací ostravských havířů.


Moravská zabíjačka

Moravská zabíjačka

O víkendu 27. - 29.1. u nás můžete ochutnat zabijačkové speciality. A k tomu třeba vynikající hladinku Ostravaru.


1. hospodský kvíz již 26.1.2017

1. hospodský kvíz již 26.1.2017

Pijte s rozumem. 56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava. Chceš zažít víc, než jen běžný pokec u piva? Hospodský kvíz nabízí tobě a tvým kamarádům skvělý zážitek na večer. Bude k tomu stačit tužka, papír a chuť postavit se nové výzvě! Každý týden nové otázky, každý týden odměňujeme nejúspěšnější týmy. Co udělat pro to, aby jsi mohl hrát? Sestav tým (1-8 hráčů), vymysli pro něj originální název a přihlas jej v této události. Pak se už jen dostav se svým týmem včas na značky a nechte se provést večerem naším moderátorem. Vše potřebné dostanete na místě. Startovné za hráče je 40 Kč. Více informací a všechna místa kde se hraje Hospodský kvíz najdeš na www.hospodskykviz.cz a také www.facebook.com/hospodskykviz.cz


Adam Bartoš 20.1.2017 19 hodin

Adam Bartoš 20.1.2017 19 hodin

Další z hudebních večerů, tentokrát s ostravákem Adamem Bartošem, spolutvůrcem videa Nás nezkrotíte!


Šťastné a veselé!

Šťastné a veselé!

Děkujeme Vám všem za přízeň, kterou jste nám projevili v roce letošním a věříme, že i v roce 2017 se u nás budete cítit spokojeně. Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a v nastávajícím roce mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.


Sváteční provozní doba

Sváteční provozní doba

I o vánočních svátcích Vaši žízeň uhasíme!


Představení zimního speciálu již tuto středu!

Představení zimního speciálu již tuto středu!

ZIMNÍ 14. To je další ze speciálů ze spilky, který Vám u nás ve středu 14.12. od 19 hodin představí vrchní sládek pivovaru Ostravar Roman Richter. Zároveň je pro Vás připravena jeho ochutnávka a malé pohoštění. Nenechte si ujít tuto jedinečnou záležitost! Doporučujeme včasnou rezervaci!


U nás vždy něco navíc!

U nás vždy něco navíc!

Ke každému třetímu pivu získáte voucher na bruslení. Voucher můžete získat od neděle 4.12. až do vydání všech voucherů.


VYUZENÝ JUBILANT

VYUZENÝ JUBILANT

Špekáček, neboli uzenky, slaví kulaté výročí. Před 125 lety ho uzenáři zpopularizovali na Jubilejní zemské výstavě v Praze a od té doby má v česku stálé místo na uzenářských pultech. U nás můžete ochutnat jeho „utopenou" verzi, připravenou našimi kuchaři! Přejeme Vám k našemu utopenci dobrou chuť!


U nás už Mikuláš dárky rozdává od zítřka!

U nás už Mikuláš dárky rozdává od zítřka!

Tento víkend 2. - 3.12. Vás na naší ANGEL & DEVIL PÁRTY čekají, kromě skvělé zábavy, také Křídla (rozuměj drinky) zdarma. V pátek prvních padesát hostů obdrží Křídla jako welcomedrink. Každý anděl nebo čert pak dostane drinků 5.


Víkendové pečeně!

Víkendové pečeně!

Tentokrát jsme se při přípravě víkendového menu nechali inspirovat Dnem díkuvzdání!


Další hudební večer!

Další hudební večer!

Už tento pátek pro vás budou hrát KLASAX! Přijďte se pobavit a posedět u dobrého piva, jídla a muziky.


Svatý Martin už se blíží!

Svatý Martin už se blíží!

Od pátku 11.11. jsme pro Vás připravili Svatomartinské hody! Přijďte ochutnat husu, kterou pro Vás připravil tým našeho šéfkuchaře Martina, nebo Svatomartinské víno!


SAGRA DI SAN MARTINO DA 11/11

SAGRA DI SAN MARTINO DA 11/11


Na tento víkend jsme pro Vás připravili

Na tento víkend jsme pro Vás připravili


Mákni srdcem a získej dárek!

Mákni srdcem a získej dárek!

Tento pátek 4.11. Vás v Ostravarně U Jubilejní během večera navštíví retro promo team Becherovky. Přijďte na Becherovku a odneste si stylové dárky!


Monster party už v pátek 28.10.

Monster party už v pátek 28.10.

Halloween party čeká na vaše masky. Každá maska obdrží welcomedrink. Nejúspěšnější maska pak, po vyhlášení ve 22 hodin, obdrží láhev.


Zvěřinové hody

Zvěřinové hody

Zvěřinový jídelní lístek je tady. Hodování odstartujeme 20.10. v 17 hodin.


Koncert kapely Acoustica!

Koncert kapely Acoustica!

Další hudební večer jsme pro Vás připravili na pátek 21.10.2016. Tentokrát od 20 hodin uvidíte a uslyšíte koncert ostravské akustické rockové kapely ACOUSTICA! Malá ochutnávka zde: https://youtu.be/o1FYLwtAFWA


Přikrm Mustanga!

Přikrm Mustanga!

Od nás dostanete krmení pro dva velké Mustangy! Od 12.10. do vyčerpání zásob krmení.


Slavíme Den soukromého podnikání!

Slavíme Den soukromého podnikání!

Na 11. října připadá Den soukromého podnikání. Na jeho počest jsme pro Vás připravili akci "3. haldinka zdarma a k tomu překvapení". Těšíme se na Vaši návštěvu.


Mimořádná změna provozní doby

Mimořádná změna provozní doby

V den České státnosti 28. září Vás přivítáme od 11 hodin.


Slavnostní naražení speciálu RUBY ALE!

Slavnostní naražení speciálu RUBY ALE!

Tento pátek u nás slavnostně narazíme podzimní speciál RUBY ALE. Přijďte ochutnat!


Václav Fajfr zahraje 16.9. od 19 hodin

Václav Fajfr zahraje 16.9. od 19 hodin

V pátek 16. září se u nás můžete bavit s Václavem Fajfrem.


Dnes startuje Liga mistrů i u nás!

Dnes startuje Liga mistrů i u nás!

U nás můžete každý hrací den sledovat až dva zápasy najednou. Přijďte si užít, v kombinaci s vynikajícím tankovým Ostravarem, dokonalý zážitek.


Víkendy s pečeňemi...

Víkendy s pečeňemi...

Pro víkend 3. - 4.9. jsme připravil roastbeef menu.


Country večer s kapelou STÍNY!

Country večer s kapelou STÍNY!

Už v pátek 2. září od 18 hodin proběhne další hudební večer. Tentokrát v duchu country s kapelou Stíny. Nenechte si ujít skvělou zábavu a zarezervujte si včas svůj stůl!


Dej je dohromady...

Dej je dohromady...

Černou Barboru a Ostravar Premium třetí máš zdarma. Akce běží již ode dneška!
...více informací


Ptakustik už zítra!

Ptakustik už zítra!

Náš šéfkuchař pro Vás bude zítra 19.8. grilovat na dřevěném uhlí tyto speciality: šunkovou klobásu, hermelín, vepřovou krkovičku a kuřecí stehenní steak.


Ptakustik už příští pátek!

Ptakustik už příští pátek!

Už příští pátek, tedy 19.8., si u nás od 18 hodin můžete poslechnout acoustic-folk v podání PTAKUSTIK. Akce, včetně grilování, proběhne v rámci http://ostravazije.cz/, https://www.facebook.com/ostravazijecz/?fref=ts. Doporučujeme včasnou rezervaci! Náhled Ptakustik najdete zde: http://bandzone.cz/ptakustik?at=gallery&ii=2188999


Léto přeje připraveným...

Léto přeje připraveným...

Vybav se proti ostrému slunci slunečními brýlemi! U nás je získáš již od pátku 22.7. za tři originální české drinky z Becherovky! Na zdraví!


Rock violin show

Rock violin show

Již na příští pátek jsme pro Vás připravili první hudební večer. Houslový virtuos Jiří Erlebach zahraje od irské hudby přes znamé filmové hity až po rock! Se svými show obeplul na zaoceánských lodích několikrát celý svět. V prestižní soutěži "Německo hledá supertalent" se dostal až do semifinále. Nenechte si ujít jedinečné, energií nabité vystoupení tohoto multižánrového hudebníka!


Přijďte na Aperol Spritz

Přijďte na Aperol Spritz

Ode dneška se u nás můžete osvěžit na naší letní terase, nebo v klimatizovaném interiéru, nejen vynikajícím pivem, ale i skvělým letním nápojem Aperol Spritz!


Fandíme českému týmu na EURO 2016!!!

Fandíme českému týmu na EURO 2016. Přijďte fandit. Každý fanda získává třetí pivo zdarma. A navíc pro přesný tip na výsledek další tři piva zdarma! Zítra od 15 hodin proti Španělsku na našich obrazovkách!


Kontakty a otevírací doba


Ostravarna U Jubilejní

DEXON Office Park
Hasičská 551/52
700 30 Ostrava – Hrabůvka

Rezervace: 596 111 276

E-mail: jubilejni@jubilejni.cz

Jaroslav Mašlaň s.r.o., IČ: 25827332

Otevírací doba

 • Pondělí
 • Úterý
 • Středa
 • Čtvrtek
 • Pátek
 • Sobota
 • Neděle
 • 10:00 - 22:00
 • 10:00 - 22:00
 • 10:00 - 22:00
 • 10:00 - 22:00
 • 10:00 – 24:00
 • 10:00 – 24:00
 • 11:00 – 22:00

Mapa